• 1 z 5
 

Dubová podlaha - Klasik 120

 

Dubová celomasivní podlaha. Šíře prkna 120mm  pero-drážka 

Cena za m2 

Povrchová úprava
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
1 315 Kč
1 591,15 Kč včetně DPH
   
Kód produktu 900/PUR 900/WHI 900/NAT Zvolte variantu
Značka MWP
Kategorie Masiv- klasik
Záruka 2 roky
 

Druh výrobku: dřevěná podlaha z dubového masivu
Oblast využití: interiér
Druh dřeva:  dub
Povrchová úprava: přírodní olej
Typ fazety: mikrofazeta
Rozměr: 120mm x 300-1200mm 
Tloušťka podlahy: 15mm
Způsob spoje: pero-drážka
Země původu: Česká republika

 

Dubová podlaha

Volba dubové podlahy z masivu je správnou volbou pro zákazníky, kteří vyžadují vysokou pevnost a trvanlivost a zároveň touží po podlaze, která poskytne hřejivý pocit po celý rok. Tato podlaha je také bezpečná pro Vaše děti a šetrná k přírodě (výrobce nakupuje dřevo s certifikací PEFC).  

Povrchová úprava

Na podlahu je nanášena moderní povrchová úprava Hardwax, která nechává otevřené póry, aby mohlo dřevo dýchat. Olej Hardwax je přírodní, UV olej s dlouhou životností, který proniká hlouběji do dřeva a tím jej dělá odolnější proti vlhkosti.

Velkou výhodou přírodních olejů, je to, že poškození na podlaze lze snadno opravit voskem či speciálním olejem, bez složitého broušení celé podlahy.

Kartáčování

Při finální fázi výroby, jsou podlahy lehce překartáčovány, což přinese dubu v kombinaci s olejovou úpravou krásnou strukturu a hladší a příjemnější povrch na dotek.

Spoj pero-drážka

Dřevěná podlaha stále reaguje na změny vlhkosti, a proto je spoj pero-drážka, který je vhodnější do méně stabilního prostředí (než například systém Click), ideálním řešením pro většinu zákazníků. Zároveň při poctivém položení s použitím lepidla, může masivní dubová podlaha směle konkurovat tichostí svým konkurentům z umělých a lepených materiálů.