Akce Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Vchodové Euro dveře - 90L

 
Dostupnost Vyprodáno
12 500 Kč
15 125 Kč včetně DPH
   
Kód produktu 884
Značka Miroslav Levý
Kategorie Výprodej skladu
Záruka 2 roky
 

 Vchodové dveře Euro68

Vchodové dveře jsou vyráběny z kvalitního borovicového dřeva v přírodním designu.

Rám dveří je tvořen z euro-hranolů tloušťky 68mm (napojovaný minicink), kazety jsou slepeny z euro-hranolů tloušťky 45mm.

Dveře jsou dodávány v přírodním stavu (tzn. bez povrchové úpravy). Před montáží je nutné, je nalakovat (bližší informace v „přílohách o stažení“ u konkrétních dveří).

Veškeré nabízené eurodveře jsou standartně dodávány otevíravé dovnitř, tzn. panty jsou instalovány na vnitřní straně trámkové zárubně. V případě, že je potřeba, aby dveře byly otevíravé ven, je nutno tuto skutečnost vyspecifikovat v objednávce a trámkovou zárubeň osadit bezpečnostními panty (za příplatek).

Námi vyráběné dveře jsou standartně dodávány včetně trámkové zárubně.

 

Dveře se vyrábí pouze v sířce 90cm. Stavební otvor pro tento typ dveří je 206x106,5cm.

Dveře jsou složeny z 8 kazet, z nichž prostřední oblouková kazeta je prosklená, zbývající kazety jsou plné – dřevěné (viz obrázek).

Skleněná výplň (již v ceně): sklo Ditherm (tloušťky 21mm); vnější sklo – kůra čirá (tloušťky 4mm), vnitřní sklo – čiré sklo (tloušťky 4mm).

Výbava dveří: pětibodový FAB zámek (nutno si dokoupit FAB vložku), hliníková nášlapná prahová lišta s plastovou hranou (není třeba již dokupovat práh), dvojité těsnění (1× v zárubni, 1× ve dveřích).

Dveře jsou dodávány s trámkovou zárubní, která je již v ceně dveří.

 

Doporučení ke skladování­ a lakování­ eurodveří