Dveře EURO Modenn

 
Dostupnost Zvolte variantu
šíře dveří (cm)
otevírání
12 500 Kč 12 500 Kč 12 500 Kč
15 125 Kč 15 125 Kč 15 125 Kč včetně DPH
   
Kód produktu EAK5S1_90P EAK5S1_90L Zvolte variantu
Značka Miroslav Levý
Kategorie Dveře vchodové
Záruka 2 roky
 

Vchodové dveře Euro68

Vchodové dveře jsou vyráběny z kvalitního borovicového dřeva v přírodním designu.

Rám dveří je tvořen z euro-hranolů tloušťky 68mm (napojovaný minicink), kazety jsou slepeny z euro-hranolů tloušťky 45mm.

Dveře jsou dodávány v přírodním stavu (tzn. bez povrchové úpravy). Před montáží je nutné, je nalakovat (bližší informace v „přílohách o stažení“ u konkrétních dveří).

Veškeré nabízené eurodveře jsou standartně dodávány otevíravé dovnitř, tzn. panty jsou instalovány na vnitřní straně trámkové zárubně. V případě, že je potřeba, aby dveře byly otevíravé ven, je nutno tuto skutečnost vyspecifikovat v objednávce a trámkovou zárubeň osadit bezpečnostními panty (za příplatek).

Námi vyráběné dveře jsou standartně dodávány včetně trámkové zárubně.

 

Dveře se vyrábí pouze v sířce 90cm. Stavební otvor pro tento typ dveří je 206x106,5cm.

Dveře jsou složeny z 5 kazet, z nichž horní oblouková kazeta je prosklená, zbývající kazety jsou plné – dřevěné (viz obrázek).

Skleněná výplň (již v ceně): sklo Ditherm (tloušťky 21mm); vnější sklo – kůra čirá (tloušťky 4mm), vnitřní sklo – čiré sklo (tloušťky 4mm).

Výbava dveří: pětibodový FAB zámek (nutno si dokoupit FAB vložku), hliníková nášlapná prahová lišta s plastovou hranou (není třeba již dokupovat práh), dvojité těsnění (1× v zárubni, 1× ve dveřích).

Dveře jsou dodávány s trámkovou zárubní, která je již v ceně dveří.

 

Doporučení ke skladování­ a lakování­ eurodveří